Posledný koncert

Diskografia
Radikálna ľudskosť 10´LP picture disc (Žiadna značka - No Label 2016)
Ďalší koncert

  • NOVÁ KRV V RozpoRE ZNAMENÁ NOVÝ SINGEL A VIDEOKLIP !!!

NOVÁ KRV V RozpoRE ZNAMENÁ NOVÝ SINGEL A  VIDEOKLIP !!! Ako ste si už niektorí mohli tu na webe alebo na koncertoch všimnúť, v posledných mesiacoch prebehla v RozpoRe rada personálnych rošád. Bubeník Filip mal dvojmesačnú absenciu a pôvodný basák Lupes sa musí venovať malému Petrovi, takže na jeho miesto nastúpil majster štyroch strún Jano Klíma, zvaný aj Jazzy.

Tento hromotĺk má 24 rokov, pracuje ako rozhlasový redaktor a na rozdiel od nás ostatných v tejto kapele je muzikant, ktorý sa navyše vyzná aj do teórie hudby ! Okrem toho inak nežere mäso, nefajčí, nepije alkohol, skoro všade chodí pešo alebo behom a na Chatu pod Ďumbierom vynese aj chorého slona !!! Punkovým, hard-corovým a rockovým fanúškom môže byť povedomý zo skupín ako Divízia, Point Blank Range alebo Punk Funk Genius.

Kedže sa teda zostava znova ustálila, začali sme s naším čerstvým benjamínkom skúšať novú skladbu, ktorú ideme do štúdia nahrať už v polovici apríla. K tejto skladbe už pripravujeme aj videoklip, ktorý sa bude nakrúcať v lete a produkovať ho bude (tak ako aj predošlý) zase skvelý profi tým okolo Alberta !!! Názov aj text pesníčky ostáva prekvapením, ktoré sa dozviete až s uverejnením klipu.

RozpoR s novým basgitaristom si môžete preveriť na vlastné oči na nasledujúcich koncertoch (viď. sekcia Koncerty), po dlhšom čase napríklad aj v Bratislave v sobotu 12.mája.