Posledný koncert

Diskografia
Radikálna ľudskosť 10´LP picture disc (Žiadna značka - No Label 2016)
Ďalší koncert

  • Práve sme donakrúcali videoklip na nový singel

Videoklip na prvú skladbu v novej zostave s Jazzym (pracovný názov pesníčky je zatial - ,,Potrebujeme makať na sebe,,) sme práve donakrúcali. Filmovalo sa celú sobotu a nedeľu v Blave a okolitej prírode a bol to kurva zaberák na telo aj hlavu, kedže tomu predchádzal mesiac a pol príprav! Určite to ale bola aj zábava, dobrodružstvo a nové skúsenosti pre všetkých zúčastnených, kedže v programe bolo napríklad zľaňovanie zo železného mostu uprostred džungle, zápasenie v močiari, strieľanie zo samopalu či let vrtulníkom... Meteorologické aj hydrologické podmienky nám priali a napriek pomerne veľkému tímu ľudí, ktorí sa nakrúcania zúčastnili dokonca nedošlo ani k žiadnemu konfliktu s kokockými občanmi, vrátnikmi, susedmi či fízlami.

Týmto chceme s veľkým rešpektom poďakovať tým, bez ktorých by k tvorbe tohoto klipu vôbec nedošlo, tým bez ktorých by tento klip nebol taký aký bude a tým bez ktorých by samotné filmovanie neprebehlo tak hladko a bezproblémovo ako prebehlo.

VEĽKÁ VĎAKA patrí :

ALOVI za hlavnú produkčnú, režijnú a postprodukčnú činnosť, neúnavnému kameramanovi MARTINOVI VRABKOVI a jeho perfektnému PHOTO TEAMU, supersexy herečkám ZUZKE, KRIS, BARČI a DOMINIKE, ich producentke ELENE DEKÁNKOVEJ, brutálnym makačom osvetlenia, agregátu a techniky MUKLOVI a JUNIOROVI, ALOVEJ zlatej priateľke - maskérke LENKE, nášmu dvornému fotografovi a pomocníkovi KACOVI, spoľahlivému zásobovačovi a pomocníkovi BELIMU, preukrutnému šéfovi a hercovi ANDYMU, usilovnému pomocníkovi a komparzistovi ŽLNE, skvelej vybavovačke VEVE KOMOUŠOVEJ, trpezlivej rekvizitárke LUCII a trpezlivým rekvizitárom ROMANOVI a ONDROVI a nakoniec perfektným komparzistom a podporovateľom MAREKOVI, KRIS (ES), DOMINIKE, LUCY a ANDREI.

Video a tým pádom aj nový singel by sa mal vyblvať na verejnosť niekedy na jeseň. Sledujte rozpor.sk, kde budeme priebežne informovať o stave dokončovania.