Posledný koncert

Diskografia
Radikálna ľudskosť 10´LP picture disc (Žiadna značka - No Label 2016)
Ďalší koncert

  • ROZPOR - POTREBUJEME MAKAŤ NA SEBE (Nový oficálny videoklip, New Official Video)

Konečne po roku a troch mesácoch je to tu. Chápeme - pýtate sa, prečo to trvalo tak dlho... Jasné, dalo sa to zmáknuť za dva týždne. Lenže ľudia, ktorí makali na postprodukcii (strih, grading, atď.) to robili zadarmo vo svojom voľnom čase!!! Sú to ľudia vyťažení úplne naplno a tak boli obdobia, keď si na to ten čas nenašli aj pár mesiacov. V každom prípade ale nakoniec odviedli perfeknú prácu a sme im za to NESMIERNE VĎAČNÍ !!! Bez ALBERTA RAFAJA by tento klip nikdy neuzrel svetlo sveta v takejto podobe. On vybavil veľa vecí a ľudí na ktorých by sme my sami nemali dosah (napríklad fotografa MARTINA VRABKA), skúsenou rukou koordinoval prípravy a celý priebeh nakrúcania ako aj následnej tvorby a ešte skúsenejšou rukou vybral a zostrihal materiál. Ďalšia ťažisková osoba je GABO WEIGL, ktorý urobil veľký kus roboty na postprodukcii. Tá sa nakoniec predĺžila ešte aj tým, že pri prehrávani na youtube sa klip kvôli nastaveniu zobrazoval nekvalitne a tak sa muselo zverejnenie opäť odložiť.

Keďže sa toto video nakrúcalo v lete 2012, je to posledný produkt RozpoRu, na ktorom sa ešte spolupodieľal pôvodný bubeník Filip.

SKLADBA "POTREBUJEME MAKAŤ NA SEBE"  VÝJDE SPOLU S ĎALŠÍMI 5 SONGAMI ZAČIATKOM BUDÚCEHO ROKA NA SPLIT LP S KAPELOU ZLÁ KREV.

SONG "POTREBUJEME MAKAŤ NA SEBE" WILL BE RELEASED AMONG OTHER 5 CUTS ON THE BEGINING OF NEXT YEAR AS A SPLIT LP WITH BAND ZLÁ KREV.