Posledný koncert

Diskografia
Radikálna ľudskosť 10´LP picture disc (Žiadna značka - No Label 2016)
Ďalší koncert

  • BEDLA - NOVÝ BASGITARISTA ROZPORU

BEDLA - NOVÝ BASGITARISTA ROZPORU

Určite ste si na koncertoch viacerí všimli, že od leta s nami na base už nehral Jazzy, ale neznámy mladý, perspektívny fešáčik. Jazzy totiž už v septembri ohlásil svoj koniec v kapele, pretože odchádza na 5 rokov študovať do cudziny. My sme to však nezverejňovali, lebo nebolo isté, či s nami ešte nebude hrať pár mesiacov na jar. Preto sa aj v klipe VLK na poste basáka objavil Harley. Jazzy sa už nestíhal zúčastniť ani nakrúcania... Uplynulý víkend sa konečne vyjadril definitívne a tým sa novým basgitaristom RozpoRu stáva Bedla, ktorého domovskou skupinou je Lord Alex. Má 19 rokov, dekadentný postoj, vlasy ako Joey Ramone a hrá ako keby bol decko Paula Simonona s Kim Gordon.
Nebuďte ale prekvapení, keď na obale novej dosky uvidíte starého basáka - Jazzy sa s nami ešte pred odchodom na novú nahrávku odfotí, pretože ju ako jeho labutiu pieseň v tejto kapele nahrával on.
My mu prajeme veľa hodnotných renesančných a barokových notových zápisov (študuje muzikológiu) a veľký výber maratónskych chodníkov (behá supermaratón) v jeho novom pôsobisku! Prežili sme s ním perfektné 3 roky v príjemnej nálade, špičkovej spolupráci a hudobnom aj osobnom obohacovaní. Ďakujeme Jazzy !!!