Posledný koncert

Diskografia
Radikálna ľudskosť 10´LP picture disc (Žiadna značka - No Label 2016)
Ďalší koncert

  • Vyhlásenie k neodohratému koncertu v Nitre

Chceme sa úprimne ospravedlniť a zároveň poďakovať všetkým našim fanúškom a kamošom, ktorí prišli podporiť náš koncert do Nitry za to, že sme ho nakoniec neodohrali ! Je nám to ľúto a chceli sme tu po rokoch znovu zahrať !
Dôvod bol však ten, že prijebaný organizátor Filip, ktorý sa veľkohubo prezentuje ako tzv. Shawan production nesplnil našu jedinú, základnú a nenáročnú podmienku, že odmietame hrať, ak ochranku robia terče alebo podozrivé typy (napr. v terčovských handrách). Keďže hneď od začiatku našej komunikácie s ním bolo evidentné, že ten kokotko nevie ktorá bije, tak som mu to ešte prízvukoval. Jeho odpoveď bola v štýle : ,,Neboj sa, všetko bude zabezpečené...,,
Pri našom príchode do klubu sme zistili, že všetko je ,,zabezpečené,, nejakým pripečeným jebom v bunde neonacistickej značky Dobermans Agressive. Keď sme sa na to spýtali zabrzdeného organizátora, povedal, že to je jeho kamoš a že on je ok....
Aj keď netvrdíme, že to bol terč, asi by sme si dosť srali do huby, keby sme na pódiu hrali napríklad ,,Až do konca života,, zatiaľ čo na bráne by naše publikum kontroloval týpek v nazi handrách. Rozhodli sme sa teda poslať celého skurveného šamana-shawana Filipa do piče aj s jeho production.

RozpoR hrá za minimálne prachy, spí hocikde (v byte na zemi, v skúšobni, v aute, za pódiom), žere hocičo alebo aj nežere, pije hocičo alebo aj nepije, nemá nijaké hviezdne nároky ani nič podobné. Je to ale kapela s názorom, za ktorým si stojí, ktorý praktizuje počas celej svojej kariéry a všetci to vedia okrem hlúpeho primitíva Filipa. Zobuď sa ty jebko !

Dúfame, že v Nitre v dohľadnej dobe naozaj zahráme pre nejakého normálneho promotéra, a naše publikum nebude viac sklamané z podobných dôvodov.

RozpoR